/Files/images/заведущая.JPGМірошниченко Наталія Володимирівна

Директор закладу дошкільної освіти (ясла –садок) № 34 комбінованого типу Харківської міської ради.

Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С.Сковороди у 1996 році за спеціальністю «дошкільне виховання».

Педагогічну діяльність розпочала у 1997 Загальний стаж роботи - 21 років. Стаж роботи у даному колективі 14 років.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист».

За успіхи у роботі нагороджена Подякою начальника управління освіти Комінтернівської районної в м. Харкові ради у 2009 році а трудовий колектив дошкільного навчального закладу у 2009 та 2010 роках нагороджений Подяками Комінтернівської районної ради та управлінням освіти Комінтернівської районної ради в місті Харкові. За ІІ та ІІІ місця у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2009-2010 та 2010-2011навчальних років, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази та створення належних умов для навчання і виховання дітей.

За сумлінну працю, активну профспілкову роботу, значний особистий внесок у справу захисту соціально - економічних інтересів членів профспілки нагороджена Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2013 році.

Трудовий колектив ЗДО №34 має Почесну грамоту 2013 року за 1 місце в районому огляді - конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів Комінтернівського району до нового 2013/2014 навчального року, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток і укріплення матеріально - технічної бази закладу та створення належних умов для навчання і виховання дітей.

За сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання і розвиток дітей дошкільного віку та за підсумками роботи у 2014/2015 навчальному році завідувач нагороджений почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради.

Трудовий колектив ЗДО № 34 нагороджений за перше місце у районому огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2015/2016 навчального року, за укріплення матеріально-технічної бази закладу, просвітнецьку роботу серед батьків учнів, створення належних умов для навчання і виховання дітей.

Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України у 2016 році завідувач нагороджений почесною грамотою за сумлінну працю, професійну компетентність, вагомий внесок у вирішення питань соціально-економічного захисту членів профспілки.