Національно-патріотичне виховання дошкільнят.

Формування ціннісного ставлення до Батьківщини є приорітетним у освітній роботі в ЗДО №34.
В закладі реалізується Комплексний план заходів з патріотичного виховання дітей, яким передбачено виховання вихованців на народних традиціях.

Під час проведення акції "З любов'ю діти - дітям" малюки власноруч робили подарунки на підтримку ровесників, які проживають у Луганській та Донецькій областях. Акція "Подарунок захиснику України" зібрала листівки, обереги, подарунки, одяг, іграшки та смаколики і передано захисникам сходу України.

/Files/images/1/DSC00277.JPG /Files/images/1/DSC00278.JPG

/Files/images/1/DSC00279.JPG /Files/images/1/DSC00280.JPG

Проявом патріотичного духу, свідченням формування Української політичної нації стало активне використання української національної та державної символіки, українського традиційного одягу, жовто-блакитних кольорів.
Багату колекцію експонатів - рушників, вишиванок, гончарних виробів, предметів українського побуту зберігаються в етнографічному музеї закладу.