"Виховний вплив та вимоги до сучасної технічної та будівельної іграшки дітей дошкільного віку".(2018р.)

Автор-упорядник: Волкова Оксана Миколаївна, вихователь закладу дошкільної освіти № 34, спеціаліст першої категорії.

У методичному посібнику міститься теоретичний і практичний матеріал з проблеми виховного впливу та вимог до сучасної технічної та будівельної іграшки дітей дошкільного віку. Цей матеріал допоможе зорієнтуватися у великому розмаїтті іграшок, підібрати іграшку відповідно віку дитини, безпечну, а також таку, що буде сприяти розвитку дитини.

"Оздоровчо-профілактична робота з дітьми дошкільного віку в процесі фізичного виховання з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання". (2017р.)

Автор-укладач: Козак Наталія Анатоліївна, інструктор з фізичної культури дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 34, спеціаліст другої категорії.

У методичному посібнику міститься теоретичний і практичний матеріал з проблеми оздоровчо-профілактичної роботи з дітьми дошкільного віку. Подані цікаві конспекти занять, сценарії спортивних розваг, форми роботи з батьками, рекомендації.

"Роль вихователя у створенні позитивної мотивації у дітей щодо формування здорового способу життя". (2017р.)

Автор-укладач: Єлізарова Оксана Єдуардівна практичний психолог дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 34 комбінованого типу Харківської міської ради, спеціаліст.

У методичному посібнику міститься теоретичний та практичний матеріал з проблемами створення позитивної мотивації у дітей щодо формування здорового способу життя, заняття та семінари-практикуми з вихователями, практичні рекомендації.

"Використання нетрадиційних технік зображення для розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку". (2016р.)

Автор-укладач: Лисенко Валентина Михайлівна, вихователь спеціалізованої групи ЗДО № 34, спеціаліст I категорії, звання "Вихователь-методист".

У методичнгому посібнику міститься теоретичний і практичний матеріал з проблеми творчості дошкільників. Подані нетрадиційні форми зображення, цікаві конспекти занять, робота з батьками, рекомендації.