Правила прийому до ЗДО

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

1. Направлення територіального відділу освіти.

2. Заява від батьків про зарахування дитини до закладу.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Медична картка.

5. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

При прийнятті до закладу дошкільної освіти директор ознайомлює батьків

зі Статутом закладу дошкільної освіти, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, з режимом роботи, вимогами Базового компоненту дошкільної освіти, наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 "Порядок встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", порядком та термінами здійснення розрахунків за перебування дитини у дошкільному навчальному закладі, умовами утримання дітей та традиціями закладу, з положенням про піклувальну раду закладу дошкільної освіти, з положенням про батьківський комітет, їх повноваженнями та протоколами засідань, при цьому обов'язково звернути увагу на рішення батьківських зборів щодо умов, обсягів та періодичності надання матеріальної (фінансової) допомоги, ознайомити з документом, у якому про це йдеться.
Показує батькам заклад дошкільної освіти, розміщення адміністративних приміщень, познайомити з сестрою медичною, повідомляє про наявність та умови надання додаткових освітніх послуг тощо.