19.11.2021 "Місяць цифрової грамотності"

З 1 листопада 2021 року в Україні стартувала інформаційна кампанія "Місяць цифрової грамотності".

Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації "Дія. Цифрова освіта".

Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта" з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності учасники освітнього процесу можуть долучитися до активностей:

- ознайомлення з платформами "Дія.Цифрова освіта" та "Всеукраїнська Школа Онлайн" та реєстрація на платформах.

- перегляди освітніх серіалів :

"Основи кібергігієни", "Кіберняні ", "Обережно! Кібершахраї" , Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» , " Як громаді стати цифровою" , "Електронний підпис".

- складання педагогічними працівниками закладу освіти національного тесту з цифрової грамотності "Цифрограм".