Доброго дня!

Вас вітає практичний психолог закладу дошкільної освіти № 34, Єлізарова Оксана Едуардівна

Освіта вища - психологічна, стаж роботи у ЗДО більше 1 року, кваліфікаційний рівень

Практичний психолг допоможе Вам у розв`язанні Ваших проблемних питань щодо виховання малечі, та чекає на Вас з понеділка по пятницу у кабінеті практичного психолога.

Години роботи

Понеділок - п`ятниця

8.00 - 16.30

Консультації для батьків

Години прийому

10.00 - 12.00

14.30 - 16.30

Консультації для вихователів

Години прийому

13.00 - 15.00

Практичний психолог працює за річним планом, складеним згідно нормативно-правових документів в галузі освіти.

Основними напрямами роботи є:

1. Психологічний супровід дітей усіх вікових груп.

2. Діагностично-дослідницька робота (вивчення рівня психофізичного розвитку, рівня розвитку пізнавальних процесів).

3. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота (допомога в адаптації до дитячого саду, пізнавальних процесів, подолання тривожності, замкненості, сором’язливості).

4. Психологічна просвіта (лекції для батьків та педагогічних працівників, психолого-педагогічні семінари, тренінги,).

5. Консультування усіх учасників навчально-виховного процесу (з питань та проблем дитячо-батьківських відносин, освітнього процесу, а також за особистісними запитами).

Продовжує свою роботу Телефон довіри. У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.

Телефон довіри: 764-22-39

Також ви можете звернутися за такими телефонами:

705-04-69

ЩОДНЯ ЦІЛОДОБОВО

Телефон довіри Харківського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей і молоді

771-84-57

ПО БУДНЯХ З
9.00 - 17.45

Телефон довіри Харківського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей і молоді "Довіра"

706-32-84

ПО БУДНЯХ З
17.00 - 21.00