/Files/images/НУМО.jpg

Запустили новий сайт «НУМО» — помічник для батьків та вихователів у спілкуванні з дошкільнятами. Платформа розроблена командою Kitsoft на замовленняUNICEFтаМіністерство освіти і науки Україниу співпраці з дизайнерами Гремсі.

Тут зібрано корисні підказки, вправи й ігри, які допоможуть дитині у віці 3-6 років опановувати важливі навички

Дошкільна освіта має бути спрямована на особистісне зростання дитини та формування навичок, важливих для подальшого розвитку на наступних рівнях освіти, зокрема особистого вибору, комунікації та взаємодії з іншими, вміння командної роботи та креативності. Завдяки спільній роботі з ЮНІСЕФ Україна нам вдалося створити освітню платформу НУМО для розвитку дошкільнят, якою можуть скористатись батьки з усієї країни. НУМО пропонує батькам і вихователям доступні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят, підготувати їх до школи та зробити їх щасливими”, – зазначила під час онлайн-презентації заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Контент-платформа містить інформацію про гармонійне спілкування з дитиною, матеріали для розвитку навичок дотримання санітарних правил і дистанції, а також матеріали і вправи для розвитку м’яких і технічних навичок, з-поміж яких:

• взаємодія з дорослимита дітьми;
  • ceнсорний розвиток;
  • креативність;
  • емоційна компетентністьі самоідентифікація;
  • саморегуляціята самообслуговування;
  • відповідальність і вміння робити вибір;
  • безпечна поведінката здоровий спосіб життя;
  • математиката мовлення;
  • еко- та громадянська свідомість;
  • цифрова грамотність.

Усі вони є глобальними навичками, що визначені ЮНЕСКО і ЮНІСЕФ. Для розвитку цих навичок на контент-платформі НУМО зібрано більш ніж 160 ігор та вправ.